• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Imprezy
Najnowsze event'y w naszej miejscowości. Przyjdź i zabaw się!


Święto pieczonego ziemniaka 2015

Drukuj

swieto pieczoneg ziemniaka 2015 mZapraszamy na cykliczną imprezę folklorystyczną - obrzędy jesienne - święto pieczonego ziemniaka w parku wiejskim w Brzózie Królewskiej. W niedzielę 13 września na gości czekają występy zespołów artystycznych, turniej KGW, degustacja potraw z ziemniaka, biesiada przy ognisku oraz zabawa taneczna przy zespole Medium (wstęp wolny).

Więcej…
 

Koncert D-Bomb - 26.08.2015

Drukuj

Koncert D-BombJuż dzisiaj gwiazdą wieczoru poczas cyklu plenerowych imprez w Brzózie Królewskiej będzie D-Bomb. Artysta znany z hitów "O Ela Ela", "Powiedz mi co czujesz" i "Ja nie chcę". W trakcie koncertu do wygrania tablet! Sponsor główny - Firma Dominnet. Start o godzinie 21:00, zapraszamy!

Więcej…
 

Festyn z zespołem Lazar na plaży w Brzózie Królewskiej - 16.08.2015

Drukuj

Plaża nad zalewemZapraszamy nad zalew w Brzózie Królewskiej na festyn z zespołem Lazar. Start w niedzielę 16 sierpnia o godzinie 20. W programie również atrakcje dla dzieci, m.in. zjeżdżalnie, trampoliny, kule zorbing, dmuchańce.

Więcej…
 

Zaczynamy sezon imprez plenerowych - start 2 maja

Drukuj

Imprezy pleneroweZapraszmy na rozpoczęcie sezonu imprez plenerowych w Brzózie Królewskiej. Start już drugiego maja o godzinie 20 na stadionie, zagra Dj Marx! Zapraszamy :)

Więcej…
 

Święto pieczonego ziemniaka 2014

Drukuj

Święto pieczonego ziemniaka 2014Zapraszamy na coroczne „Święto pieczonego ziemniaka" w Brzózie Królewskiej które odbędzie się w niedzielę 7 września w Parku Wiejskim. W programie degustacja potraw z ziemniaka, pokazy zespołów artystycznych, pokaz musztry konnej paradnej oraz zabawa przy zespole „ERATO" – wstęp wolny. Pozostałe atrakcje wymienione zostały na plakacie.

Więcej…
 


Strona 1 z 23

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Daj nam znać!

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje na e-mail

Czy wiesz że...?

Na terenie miejscowości od 19 lutego 2011 roku działa Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska.