• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ogłoszono przetarg na oczyszczanie zalewu

ZalewNa stronie Podkarpackiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Rzeszowie ogłoszono przetarg na prace przy zalewie w Brzózie Królewskiej.

Więcej…
 

Zebranie wiejskie - 19.09.2016 18:30

zaproszenie zebranieZapraszamy mieszkańców wsi Brzóza Królewska na zebranie Wiejskie, które odbędzie się dnia 19 września 2016 r. (poniedziałek) o godz. 18:30 w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej.

Więcej…
 

Koncert zespołu Piękni i Młodzi

Zapraszamy do Brzózy Królewskiej na koncert zespołu Piękni i Młodzi.piekniimlodzi

Więcej…
 

Piknik rodzinny 2016 - niedziela 5 czerwca, plac Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej

piknik 2016Wójt Gminy Leżajsk, Dyrekcja oraz Społeczność Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzózie Królewskiej mają zaszczyt zaprosić na "Święto Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej - Piknik Rodzinny".

Więcej…
 

Bieg w leśnym klimacie

bieg 118 czerwca 2016r. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Brzóza Królewska planuje organizację biegu leśnego. Celem akcji jest promocja atrakcyjnych terenów okolicznych lasów, propagowanie walorów przyrodniczych Brzóźniańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, zachęcanie do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody oraz popularyzacja biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej.

Więcej…
 

Zebranie wiejskie - 25.04.2016 19:30

zebranie wiejskie 2016 04 25Zapraszamy mieszkańców wsi Brzóza Królewska na zebranie Wiejskie, które odbędzie się dnia 25 kwietnia 2016 r. (poniedziałek) o godz. 19:30 w Zespole Szkół w Brzózie Królewskiej.

Więcej…
 

Ekstraklasa Tenisa Stołowego Kobiet w Brzózie Królewskiej 13.10.2015r. [wideo]

Mecz tenisa stołowego 13.10.2015Wtorkowe popołudnie było pełne atrakcji dla mieszkańców i gości Brzózy z racji wizyty znakomitych tenisistek z drużyn Bronowianka Kraków oraz KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg. Zawodniczki podczas spotkania rozegrały trzy mecze w przerwie których wyróżnienie otrzymała Li Qian oraz trener Zbigniew Nęcek.

Więcej…
 

Ekstraklasa Tenisa Stołowego Kobiet w Brzózie Królewskiej 13.10.2015r.

Mecz tenisa stołowego 13.10.2015W spotkaniu zmierzą się drużyny tenisa stołowego KTS SPAR-ZAMEK Tarnobrzeg oraz KS BRONOWIANKA Kraków. Dla wielokrotnego mistrza Polski, zdobywcy pierwszego dla Polski Pucharu Europy w tenisie stołowym - drużyny z Tarnobrzega będzie to już kolejna wizyta w naszej miejscowości, która ceniona jest przez zawodników za doskonałą publiczność i doping.

Podczas tego spotkania zawodniczki z Tarnobrzega odbiorą z rąk ministra sportu Puchar Europy, który wywalczyły w tegorocznych rozgrywkach.

Więcej…
 
Strona 1 z 64

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Daj nam znać!

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje na e-mail

Czy wiesz że...?

Brzóza Królewska została odnotowana już w 1565 roku jako łowisko leśne "za brzozą".

Imieniny:

Dzisiaj: Ludwika Piotra .
Jutro: Pawla Walerii . Wszystkiego najlepszego!