Mecz tenisa stołowego 13.10.2015Wtorkowe popołudnie było pełne atrakcji dla mieszkańców i gości Brzózy z racji wizyty znakomitych tenisistek z drużyn Bronowianka Kraków oraz KTS SPAR-Zamek Tarnobrzeg. Zawodniczki podczas spotkania rozegrały trzy mecze w przerwie których wyróżnienie otrzymała Li Qian oraz trener Zbigniew Nęcek.

 

Podczas meczu indywidualnie została wyróżniona Li Qian. W imieniu Polskiego Związku Tenisa Stołowego nagrodę za historyczny medal mistrzostw świata z Suzhou wręczył prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wojciech Waldowski. Dodatkowo Li Qian oraz jej trener Zbigniew Nęcek otrzymali nagrody finansowe od marszałka Władysława Ortyla, które w jego imieniu wręczyła wicemarszałek Urzędu Marszałkowskiego Maria Kurowska. Z kolei w imieniu Ministerstwa Sportu i Turystyki listy gratulacyjne wręczył Sekretarz Stanu Bogusław Ulijasz oraz Podsekretarz Stanu Dorota Idzi. Qian bardzo dziękowała za pomoc w przygotowaniach olimpijskich.
W przerwie wystąpiły grupy taneczne z Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej.
Po meczu odbył się błyskawiczny konkurs dla kibiców. Ministrowie: Bogusław Ulijasz i Dorota Idzi rozdali koszulki w ramach akcji promocyjnej „Stop zwolnieniom z WF-u".
Chętni mogli również spróbować swoich sił w grze z zawodniczkami z Tarnobrzega.